სააღრიცხვო N დოკუმენტის შინაარსი გადაღების წელი გადაღების ადგილი საიდან შემოვიდა/ავტორი შენიშვნა
0 - 30026 ხობის რაიონის სოფელი ხეთას კოლმეურნეობის თვითშემოქმედებითი კოლექტივი სიმღერის შესრულების დროს. 1966 ხობი ი.ნანიკაშვილი
0 - 30128 ახალგაზრდობისა და სტუდენტობის I რესპუბლიკური ფესტივალი ქალაქ თბილისში. მახარაძელი მოცეკვავეები ასრულებენ ცეკვა \"ფერხულს\" 1957 თბილისი ი.დვალი, გ.ვახტანგაძე
0 - 30129 ახალგაზრდობისა და სტუდენტობის I რესპუბლიკური ფესტივალი ქალაქ თბილისში. მახარაძელი მოცეკვავეები ასრულებენ ცეკვა \"ფერხულს\" \" \" \"
0 - 30161 ადიგენის რაიონული კულტურის სახლი. ცეკვის ანსამბლი ასრულებს ცეკვა \"დღესასწაული მესხეთში\" 1967 ადიგენის რაიონი დავითაშვილი
0 - 30248 ს.ჯავას საშუალო სკოლის დაბალი კლასის მოსწავლეები ასრულებენ ოსურ ცეკვა \"სიმდის\" 1960 ს.ჯავა ვ.უბოჟენკო
0 - 30327 მახარაძის რაიონის სოფელი ნატანების კოლმეურნეობის სიმღერისა და ცეკვის ანსამბლის წევრები: მ.ნინიძე, ნ.ტყეშელაშვილი და მ.გოგიტიშვილი 1963 მახარაძის რაიონი ი.ნანიკაშვილი
0 - 30341 აფხაზეთის კოოპერაციის მუშაკთა სიმღერისა და ცეკვის ანსამბლის გამოსვლა. ცეკვის მომენტი 1963 ქ.სოხუმი ი.ჭოხონელიძე
0 - 30345 ტრესტ \"ჭიათურმარგანეცის\" მაღაროთასამმართველოს მუშაკთა კლუბის ანსამბლი \"შვიდკაცა\" სიმღერის შესრულების დროს. 1963 ჭიათურა ა.მაჭავარიანი
0 - 30395 ჭიათურის მაღაროელთა სიმღერისა და ცეკვის ანსამბლის მონაწილენი მარინა მოდებაძე და რუსუდან ციუმა 1965 ჭიათურა ა.მაჭავარიანი
0 - 30852 მხატვრული თვითშემოქმედების რესპუბლიკური დათვალიერება. ქალაქ ზუგდიდის ვაჭრობის მუშაკთა სიმღერისა და ცეკვის ანსამბლი სიმღერის შესრულების დროს. 1966 თბილისი ი.მღებრიშვილი
0 - 30853 მხატვრული თვითშემოქმედების რესპუბლიკური დათვალიერება. ლენტეხის ვაჭრობის მუშაკთა ცეკვის ანსამბლი სცენაზე. 1966 თბილისი ი.მღებრიშვილი
0 - 31215 საქართველოს ცეკვის დამსახურებული ანსამბლის ხელმძღვანელები: ილიკო სუხიშვილი, ნინო რამიშვილი და ვ.ქოჩორაძე უცხოეთის დელეგაციის წევრებთან ერთად ფილარმონიის ბაღში. თბილისი უცნ.კულტ.კავშირის საქართველოს საზოგადოებისაგანან
0 - 31216 საქართველოს ცეკვის დამსახურებული ანსამბლის ხელმძღვანელები: ი.სუხიშვილი, ნ.რამიშვილი უცხოეთის დელეგაციის წევრებთან ერთად ფილარმონიის ბაღში. 1958-1960 თბილისი უცნ.კულტ.კავშირის საქართველოს საზოგადოებისაგანან
0 - 31361 თბილისის ზაქარია ფალიაშვილის ოპერისა და ბალეტის სახელმწიფო თეატრის სოლისტი მოცეკვავე ლილი გვარამაძე მეცადინეობის დროს. [1930-40] თბილისი ფოტო - პ.ლუცენეოსი
0 - 31574 საქართველოს ცეკვის დამსახურებული ანსამბლის ხელმძღვანელები ნინო რამიშვილი და ილიკო სუხიშვილი, ასრულებენ ცეკვა \"ქართულს\". თბილისი გოქსიდან