ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე მახარაძის რაიონის ჯგუფი. |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე მეჩონგურეთა ჯგუფი ქ.მეგრელიძის ხელმძღვანელობით, ასრულებს გურულ საოხუნჯო სიმღერას. |
ფ1-2194 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე მომღერალთა ჯგუფი ქ.მეგრელიძის ხელმძღვანელობით ასრულებს გურულ საოხუნჯო სიმღერას. |
ფ1-2195 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე მომღერალთა ჯგუფი ხელოვნების დამსახურებული მოღვაწე ვ.ი.მახარაძის ხელმძღვანელობით, ასრულებს შავი შაშვი |
ფ1-2196 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე, ქართულ ხალხურ საკრავებზე დამკვრელთა ჯგუფი ე.სარიშვილის ხელმძღვანელობით. |
ფ1-2197 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე ზუგდიდის რაიონის ჯიხაშკარის სასოფლო კლუბის მეჩონგურეთა ჯგუფი ხუბულავა, პ.ე.ხელმძღვანელობით ასრულებენ სატრფიალოს. |
ფ1-2198 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე, საგარეჯოს კულტურის სახლი და-ძმა შაქარაშვილები ასრულებენ ჩვენი დედა-ქალაქი. |
ფ1-2199 |
ხელოვნების თვითმოქმედ შემსრულებელთა რესპუბლიკური კონკურსის მონაწილე, ონის რაიონის კულტურის სახლის მომღერალთა ჯგუფი ჟ.ა.მაისურაძის ხელმძღვანელობით ასრულებენ ჯამათას ჭიანურის თანხლებით. |