შესანახი ერთეულის ნომერი დოკუმენტის სათაური დოკუმენტის აღწერა შემსრულებელი ჩაწერის დრო ჩაწერის ადგილი ქრონომეტრაჟი ავტორის შენიშვნა კატალოგის შემდგენელის შენიშვნა
01 პოლიკარპე ხუბულავა სტუმრად მალხაზ ერქვანიძესთან პოლიკარპე ხუბულავა საუბრობს მამაზე, ბავშვობაზე, სიმღერებზე 12-13.11.2001. თბილისი 01.11\'52\'\'
02 სტუმრად აფშილავებთან 1. ილია აფშილავა მღერის „მაღლიდან გადმომდგარიყოს“ ცალ-ცალი ხმით ძმები ილია, ლეო და ამირან აფშილავები 2000 გურია. ლანჩხუთის რაიონი, სოფ. ომფარეთი 28\'16\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა გიორგაძე
02 სტუმრად აფშილავებთან 2. გულო, შავგულო ძმები ილია, ლეო და ამირან აფშილავები 2000 გურია. ლანჩხუთის რაიონი, სოფ. ომფარეთი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა გიორგაძე
02 სტუმრად აფშილავებთან 3. მაღლიდან გადმომდგარიყო ძმები ილია, ლეო და ამირან აფშილავები 2000 გურია. ლანჩხუთის რაიონი, სოფ. ომფარეთი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა გიორგაძე
3 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „ჰეიდა“ (მაყრული) დუცხუნის გუნდი 4.07.2000 ვანის რ-ნის სოფ. ყუმური 42\'18\'\'-50\'05\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „ალიფაშა“, „ჰეიდა“, დუცხუნის უხუცესთა ანსამბლი, ხელმძღვანელი გივი ჭაფოძე (გაგრძელება. დასაწყისი 28-1). 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური 01.28\'22\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „სიმღერა ყუმურზე“ ტექსტი გურამ გიორგაძისა, სოლისტ. შოთა ჯულაყიძე და გივი ჭაფოძე 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „დათვის წვეულება“ სოლისტი შოთა ჯულაყიძე 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
3 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „შვიდკაცა“ სოლისტები: შოთა, ბებურა ჯულაყიძეები, ამბერკი მინაშვილი და კარლო თვალაბეიშვილი 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „სტუმრად ბათუმში“ სოლისტები: შოთა ჯულაყიძე და ამბერკი მინაშვილი 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „ჩვენ მშვიდობა“ სოლისტები: შოთა, ბებურა ჯულაყიძეები, კარლო თვალაბეიშვილი და გივი ჭაფოძე 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „ბახმარომ ოინები გვიყო“ სოლისტი შოთა ჯულაყიძე 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „სატრფიალო“ სოლისტი გივი ჭაფოძე 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „ნადური“ სოლისტები: გივი ჭაფოძე, შოთა, ბებურა ჯულაყიძეები და ამბერკი მინაშვილი 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „მირიანის სიმღერა“ ამბერკი მინაშვილი, გივი ჭაფოძე, შოთა და ბებურა ჯულაყიძეები 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 ექსპედიცია სოფ. ყუმურში „მგზავრული“ ამბერკი მინაშვილი, გივი ჭაფოძე, შოთა და ბებურა ჯულაყიძეები 04.-07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი. სოფ. ყუმური ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
03 სოფ. ყუმურის ანსამბლის წევრები სუფრასთან მღერიან, საუბრობენ ქართული სიმღერის მნიშვნელობაზე სოფ. ყუმურის ანსამბლი 2000 იმერეთი. ვანის რაიონი, სოფ. ყუმური 16\'05\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
04 ექსპედიცია სოფ. ტობანიერში „ჯარიანობის სიმღერა“ (ცეკვით) სოფ. ტობანიერის გუნდი დიმიტრი მინაშვილის ხელმძღვანელობით 05.07.2000 იმერეთი. ვანის რაინი. სოფ. ტობანიერი 11\'28\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
04 ექსპედიცია სოფ. ტობანიერში „აღმართული“ სოფ. ტობანიერის გუნდი დიმიტრი მინაშვილის ხელმძღვანელობით 05.07.2000 იმერეთი. ვანის რაინი. სოფ. ტობანიერი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
04 ექსპედიცია სოფ. ტობანიერში „მაყრული“ სოფ. ტობანიერის გუნდი დიმიტრი მინაშვილის ხელმძღვანელობით 05.07.2000 იმერეთი. ვანის რაინი. სოფ. ტობანიერი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
04 ექსპედიცია სოფ. ტობანიერში დიმიტრი მინაშვილი სუბრობს „შვიდკაცას“ შესახებ სოფ. ტობანიერის გუნდი დიმიტრი მინაშვილის ხელმძღვანელობით 05.07.2000 იმერეთი. ვანის რაინი. სოფ. ტობანიერი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
05 სტუმრად ვალოდია ჩაჩუასთან მე, რუსთველი გოჩა გიორგაძე, მალხაზ ერქვანიძე და ვალოდია ჩაჩუა 06.07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი, სოფ. მთისძირი 58\'11\'\' ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
05 სტუმრად ვალოდია ჩაჩუასთან ჩვენ მშვიდობა გოჩა გიორგაძე, მალხაზ ერქვანიძე და ვალოდია ჩაჩუა 06.07.2000 იმერეთი. ვანის რაიონი, სოფ. მთისძირი ექსპედიციის წევრები: მალხაზ ერქვანიძე და გოჩა ბალავაძე
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „ჩქიმ ჩონგური“ ნათელა ესებუა, ? პოლიკარპე ხუბულავა 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი 01.24\'51\'\'
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „თეშ იღბალი“ ნათელა ესებუა, ? პოლიკარპე ხუბულავა და ანჩისხატის გუნდი 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „სისა, ტურა“ ნათელა ესებუა, ? პოლიკარპე ხუბულავა, გოჩა ბალავაძე 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „ჭონა“ ანსამბლი „მთიები“ 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „კირიალესა“ ანსამბლი „მთიები“ 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი
06 ანჩისხატის გუნდის კონცერტი „მამები და შვილები“ „ლატარიის სიმღერა“ გური და ტრისტან სიხარულიძეები და კარლო ურუშაძე 11.01.2002 თბილისი. კონსერვატორიის დიდი საკონცერტო დარბაზი