6063 37047/4 პოლიუშკო პოლე (საქართველოს საბჭოთა სოციალისტური რესპუბლიკისადმი მიძღვნილი საღამო, კრემლის თეატრში) ხალხური ვოკალურ-ინსტრუმენტული ანსამბლი „დიელო“ 8.06.1967 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 2\'38 38.0
6063 ნადური ხალხური ვაჟთა ვოკალური კვარტეტი „გორდელა“ 8.06.1967 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 2\'41 38.0
6063 37047/5 ჩელა ხალხური ვაჟთა ვოკალური კვარტეტი „გორდელა“ 8.06.1967 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 2\'00 38.0
6063 შეჯიბრი (ცეკვა) ხალხური საქართველოს ხალხური ცეკვის სახელმწიფო დამსახურებული ანსამბლი. ხელ-ბი: ნ. რამიშვილი და ი. სუხიშვილი. სოლისტები: ს. იაშვილი და თ. სუხიშვილი 8.06.1967 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 8\'58 38.0
6078 37937 საუბარი ‒ „ქართული ხალხური საგმირო პოეზია“ ქსენია სიხარულიძე ქსენია სიხარულიძე 20.08.1967 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 32\'00 38.0
6090 მოგონება ქ. მოსკოვში გამართული, საქართველოს ხელოვნების პირველი დეკადის შესახებ და საუბარი მომავალ გეგემებზე ი. სუხიშვილი ილიკო სუხიშვილი ‒ (საქართველოს ხალხური ცეკვის სახელმწიფო დამსახურებული ანსამბლის ხელმძღვანელი) 21.11.1975 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 29\'25 38.0
6090 07474 ხალხური. ტექსტი პ. გაზრიმირზონისა ა. გაჯიევი, მ. მაგომედოვი (სიმღერა), დაღესტნის რადიოტელევიზიის ვაჟთა გუნდი და ორკესტრი. დირიჟორი: გ. პაპაიანი 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 2\'11 38.0
6140 07478 დილა დიგაი ჩემო სიყვარულო ხალხური სულთანათ ყურბანოვა (სიმღერა), დაღესტნის რადიოტელევიზიის გუნდი და ორკესტრი. დირიჟორი: გ. პაპაიანი 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 3\'37 38.0
6140 07481 ხალაბლა ხალკხლა დალაი (არგინული ლირიკული სიმღერა) ხალხური სულთანათ ყურბანოვა (სიმღერა), დაღესტნის რადიოტელევიზიის გუნდი და ორკესტრი. დირიჟორი: გ. პაპაიანი 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 3\'14 38.0
6140 07483 იგიხური ხუ (ძველებური დარგინული ლირიკული სიმღერა) ხალხური სულთანათ ყურბანოვა (სიმღერა) ხალხური საკრავების ანსამბლის თანხლებით 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 3\'26 38.0
6140 07484 დაგისტა დუბირტაჩიბ (დაღესტნის მთებში) ხალხური სულთანათ ყურბანოვა - სიმღერა, ხალხ. საკრავების, ანსამბლის თანხლებით 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 2\'41 38.0
6140 07487 გუშ ბეცილი მუკარაონ ხალხაური სულთანათ ყურბანოვა - სიმღერა, ხალხ. საკრავების, ანსამბლის თანხლებით 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 3\'43 38.0
6140 07488 გიანდან ვარგი ხალხური სულთანათ ყურბანოვა (სიმღერა) ხალხური საკრავების ანსამბლის თანხლებით 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 4\'51 38.0
6140 07489 ხუ საირი დილა ურკილავ (მხოლოდ შენ ერთი ხარ ჩემ გულში) ხალხური. ტექსტი ს. გაჯიევისა სულთანათ ყურბანოვა (სიმღერა), რამაზ მაგომედოვი (კუმიზი) 1973 საქართველოს რადიოკომიტეტი, 1976 4\'21 38.0